systém B2B

pro partnery

Montážním a obchodním firmám nabízíme možnost použití našeho přehledného obchodního portálu - systém B2B. Tento systém poskytuje přehlednou evidenci Vašich dokladů, pohledávek, zakázek, přehled oblíbených položek, dříve zakoupeného zboží a samozřejmě možnost vytvořit velmi jednoduše objednávku.

shop B2B

SUBITO

služba instalatérovi

Věrným montážním i obchodním firmám nabízíme a poskytujeme vlastní, fakturační a nabídkový systém SUBITO, a to zcela zdarma. Tvořte své doklady, spravujte své produkty a zákanzíky přehledně na jednom místě.

Takovou službu Vám opravdu nikdo jiný neposkytne!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

chci se dozvědět více

věrnostní program

odměňte se za své nákupy

Smluvním partnerům nabízíme věrnostní program, který přináší zajímavé a hodnotné odměny za nasbírané bonusové body. Body se zákazníkovi přičítají automaticky za odebrané zboží vybraných značek.

Podmínky věrnostního programu zde

Leták pro věrnostní program zde

katalog odměn

poptavkain.cz

jedinečný systém poptávek
poptavkain.cz

Smluvním partnerům nabízíme možnost zapojení do naší aplikace poptavkain.cz. Ta přináší možnost, jak ušetřit čas se zákazníky a jejich projekty. Jednoduše je odkažte k vyplnění formuláře na poptavkain.cz, my poptávku zpracujeme a pak Vás se zákazníkem propojíme.

poptávkain.cz

občerstvení k nákupu

Pondělní snídaně

Snídaňové dobroty spolu s čerstvě namletou kávou jsou pro Vás připraveny ke každému pondělnímu nákupu na všech našich prodejnách.

Přijdě ochutnat!

Pondělní snídaně - letáček zde